Закликаю всіх Вас підписати цю петицію

Від цього розуміння може що буде далі з Україною 2023 залежати життя. Коли цього не сталося, https://grand-kamun.ru/ астрологиня Людмила Хомутовська у що буде далі з Україною 2023 відео під заголовком "Жуткий прогноз! Коли прийде весна в 2022 році і якою буде? В березні 2022 року Вами ат Урядом було ініційовано і прийнято правильне рішення щодо зменшення податкового навантаження на підприємництво України та щодо зменшення втручання контролюючих органів в діяльність підприємств для збереження української бізнес-ініціативи, робочих місць і обсягів виробництва та торгівлі. Каже: наступний рік для України буде нелегким. Ви, як Президент України, запевнили нас і гучно наголосили, що чекає Україну в майбутньому 2023 зазначена реформа буде діяти на весь час дії воєнного стану та ще мінімум на рік після його завершення. В березні минулого року Ви, шановний пане Президенте, на весь світ публічно оголосили про ініціативу по запровадженню пакету рішень щодо податкової реформи, яким суттєво знизили податки для бізнесу, а замість ПДВ та податку на прибуток було запропоновано ставку 2% від обороту та спрощений облік, було звільнено суб'єктів господарювання від плати за землю та орендної плати за землю на всіх територіях де ведуться бойові дії. Ви, шановний пане Президент України. До речі, Біла Луна поруч з асцендентом і Марсом в карті затемнення - на боці яких сил воює армія України. Якщо подивитися карту затемнення 1999 року, то асцендент її на Київ у 18-му градусі Скорпіону, там, де Плутон гороскопу України.

Весь час цієї війни, і до 2024-го Нептун в транзиті проти Марсу України. В Україні цієї весни очікується нестабільна погода, тому слід готуватися не лише до тепла, але й до досить холодних днів. Якщо забудеться прогноз, то процеси, які спостерігатимуться в лютому, приведуть до того, що температура буде досить високою», - пояснила Балабух. І скажу я, що карта інаугурації досить сильна, але є колективний логос, от він і вирішить, куди хитнуться терези у цьому світі, чи ще тяжіє світ до автократизму. Раніше інший мольфар із Карпат Василь Юращук сказав, що війна триватиме ще два роки. Іван Іванович - ще один знаний у Верховині мольфар. Це я ще так пишу, бо мені в моїх розкладах по ходу війни постійно випадає Король Дисків. Марс - планета війни та агресії, Плутон - смерті та страху, а Козеріг - символ упертості. Не треба, склавши лапки, чекати смерті Путіна і втечі окупантів з України, бо так сказали зірки. Не всі віщуни сіяли паніку, деякі були оптимістичними. Коби мужі ці наші президенти ймилися до купи і були всі в злагоді, у любові. Відтак, звертаюсь до Вас, пане Президент України, для збереження авторитету усієї держави та усього українського народу, з проханням накласти вето на законопроект №8401 "Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів що буде далі з Україною 2023 України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану" за умови його прийняття Верховною Радою України, як такого, шо не відповідає Вашим офіційним заявам.

Шановний пане Президенте, звертаюсь до Вас та прошу розглянути цю петицію щодо ветування Вами, як Президентом України, законопроекту №8401 "Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану" за умови його прийняття Верховною радою України, як такого шо суперечить Вашим офіційним заявам. Звертаюсь до Вас, як до глави держави, який виступає від її імені і уособлює в собі усю честь та гідність народу України. Віщуни, маги, цілителі, знахарі, мольфари - як їх тільки не називають. Марс тільки відійшов від точного аспекту з Нептуном, але зберігає енергетику бісекстіля Марс-Нептун-Плутон. Марс у жовтні переходить у ретро-фазу в квадраті до Марсу України, то це теж не тема контрнаступу, але ретроградність Марсу - це для всього світу, тормоз для військових дій. Марс Украіни у 26-му Діви, Марс актуальний - у 26-му Тільця. І поруч у 17-му градусі Марс. У деяких містах очікуються сильні обстріли.

Вона додала, що середня температура повітря буде вищою, ніж останні декілька років, але очікуються й холодні дні. Магдалепередбачення на 2023 рік для України Мочіовські впевнена, що Путіну залишилося недовго - його зупинять його ж люди. А Король Дисків не квапиться, його діло - стратегія. Але на акцентних точках затемнення прийшов Путін, і ось тепер, коли Уран дістався до енергетичного центру, сонячного стеліуму карти інаугурації, почалися ключові події, пік його імперських планів. Це затемнення вказувало на війну, яка і розпочалася у 2014-му, але зараз ми ті карти дивитися не будемо, бо зараз нас цікавить, що станеться ближчим часом. Ну що ж, одне пророцтво про Україну на 2023 рік вже маємо. Синоптикиня наголосила, що в Україні вже у лютому переважатимуть весняні процеси, а загалом зима 2022 року була відносно теплою. Але буде вже послаблено, послаблено… «Весна буде нестабільною. Цього року бабак не помилився. Вона додала, що на День Бабака Тимко Третій не помилився у своєму прогнозі. Міцно тримати ті кордони, що є, саме восени, і по одному рубати пазури путінської армії, знекровлюючи її, беручи на ізмор, використовуючи точну далекобійну зброю, яка дістає всюди, де треба. Але треба чітко розуміти, що ми знаємо, а що ні, і що ми насправді контролюємо.