Мнение астрологов и экстрасенсов про войну в Украине в 2023 году

Для одної частини населення це Європа, для другої - Росія та православно-східнослов’янська «умма». Для України, а не мислячи її як майбутню сировину передбачення для України на 2023 рік п’ятого, шостого чи сьомого розподілу між геополітичними регіонами. А вона позначає цілком реальну боротьбу - і то не лише за домінування у певному політичному, економічному чи культурному простору, а й довкола певних цінностей - політичних, економічних, культурно-цивілізаційних. Це залежало від конкретних людей, від конкретних реформ - правових, політичних, економічних, від конкретних дій, від поведінки, зрештою, всього населення. Так, futureofmushrooms.com власне, будувалися західні демократії, вони починали від верховенства права, від зміцнення інституцій, і лише потім відбулася лібералізація демократії у Франції та демократизація лібералізму в Англії у XIX столітті. Він лише припускав, що «майбутнім Москви скоріш за все буде Палермо». Він передбачає наявність одного хазяїпрогноз на 2023 рік для України від найсильніших екстрасенсів, який більш-менш усе контролює. За словами Зеленського те, як скоро закінчиться війна, залежить від втрат окупантів і від обсягів міжнародної допомоги Україні. Тобто, як я розумію, Східна Азія - це унікальний випадок, а китайський експеримент невідомо ще чим закінчиться. Тобто маємо тут не лише конфлікт інтересів, як у кожній країні, datacesspro.com а й конфлікт цінностей. Рецепт демократизації доволі простий: суспільство повинно навчитися контролювати владу, впливати на неї не лише під час виборів, а й між ними.

Крім згаданого тут Карозерса, я послався б іще на цікавий текст Фаріда Закарії 1997 року «Постання неліберальної демократії» (Fareed Zakaria, "The Rise of Illiberal Democracy"), перероблений згодом на книжку під подібною назвою: «Майбутнє свободи: неліберальна демократія вдома та за кордоном» (The Future of Freedom: Illiberal Democracies at Home and Abroad). Тобто, поки що з точки зору гуманістичного розвитку, з точки зору можливостей реалізації людиною свого потенціалу та задоволення потреб, ліберальна демократія є найкращою, найвідповіднішою, найоптимальнішою системою. Хоч я й визнаю, що правова держава - це головне, а демократія - це вже вторинне. Ми ніколи не привчимо українських політиків до відповідальності, якщо пробачатимемо їм усе, що завгодно, тільки тому, що вони - «наші». Подібних традицій пошани до кваліфікованих технократів просто не існує в Латинській Америці, Африці чи на Близькому Сході, тож не дивно, що серед авторитарних режимів у цих частинах світу порівняно небагато місцевих Лі Кван Ю чи корейських міністерств планування» (Journal of Democracy, 18:3, 2007, p.10-11). Ви ж самі знаєте, що є набагато менші за нас країни, де та ж таки Росія нічого не може вдіяти, хоча теж намагається там грати роль спойлера - як, скажімо, в Естонії чи Латвії.

Демократія недосконала, вона має свої ексцеси, але її перевага в тому, що ви маєте змогу про це довідуватися, маєте змогу обговорювати дії влади й реаґувати на всі її зловживання. Чи сталося "найгірше", не буду судити, але панічні очікування точно зіпсували людям багато крові. Це означає, що 1992 року мала справді великий шанс перетворитися на мафійну столицю, але мала й інший, значно менший шанс не перетворитися. Звідси випливає другий тип перемоги: допомогти Україні відновити кордони, які існували до лютого 2022 року, але не далі - з компенсацією у вигляді членства в Європейському Союзі та двостороннього американо-українського договору про безпеку за зразком американської співпраці з Ізраїлем. Раніше він пророкував закінчення війни до лютого, бо Путін мав раптово злякатися. Олександр Катруша: Скажіть, будь ласка, як можна охарактеризувати Китай, в якому він стані, транзішн чи не транзішн, звідки, куди, після Тяньінменю, і так далі. Або ми прилучаємось до «золотого мільярду», пробиваємось до світового ядра, демонструємо виразно, що ми заслуговуємо бути прийнятими до цього клубу, або ж так і залишаємося периферійною чи напівпериферійною країною.

Але це утопія. Що ж до всіх інших, то ставлення Америки і Європи до України я би окреслив як benign neglect, таке собі лагідне нехтування. І по-третє, як процес трансформації в Україні пов'язаний з процесом глобалізації? У Національній розвідці Штатів оцінюють ситуацію як "досить похмуру", оскільки Путін не відмовився від мети захопити більшу частину України. Я не є безоглядним апологетом Заходу, оскільки краще від багатьох тут присутніх знаю його свіжі екстрасенси про Україну 2023блеми. Стівенс також вказує на те, що на окупованих територіях є населення, яке «не обов'язково прагне, website щоб Київ його звільнив». Прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон також вважає, що потрібно готуватися до затяжного конфлікту, адже Росія перейшла до війни не виснаження. З 15 до 20 березня вона віщувала загрози енергетичній сфері, а у березні загалом - транспортній системі. Про це заявив і ведичний астролог Алакх Ніранджан: США та Європа з травня до червня ухвалять активні рішення для допомоги Україні та максимальних постачань зброї. Светлана Драган - астролог о войне с Украиной: сколько продлится и чем кончится? В сентябре будет обострение и те события, которые разворачиваются в политической плоскости сейчас, що кажуть екстрасенси про війну 2023 року нам придется наблюдать еще долгое время», - говорит астролог.