Чи закінчиться війна в Україні у 2023 році?

Зараз зазначений законопроект розглядається Верховною Радою і існує велика ймовірність його прийняття. Відтак, звертаюсь до Вас, пане Президент України, що чекає Україну в 2023 році для збереження авторитету усієї держави та усього українського народу, з проханням накласти вето на законопроект №8401 "Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану" за умови його прийняття Верховною Радою України, як такого, шо не відповідає Вашим офіційним заявам. Підписання зазначеного законопроекту №8401 Вами, як Президентом України, ставить під сумнів усі майбутні заяви української влади. В березні 2022 року Вами ат Урядом було ініційовано і прийнято правильне рішення щодо зменшення податкового навантаження на підприємництво України та щодо зменшення втручання контролюючих органів в діяльність підприємств для збереження української бізнес-ініціативи, робочих місць і обсягів виробництва та торгівлі. Екстрасенс, тарологиня і медіум Анна Атаманова заявила, що у березні на Київщині "буде страшно" і окупанти цілитимуть у якісь установи. В березні минулого року Ви, шановний пане Президенте, на весь світ публічно оголосили про ініціативу по запровадженню пакету рішень що буде далі з Україною 2023до податкової реформи, яким суттєво знизили податки для бізнесу, а замість ПДВ та податку на прибуток було запропоновано ставку 2% від обороту та спрощений облік, було звільнено суб'єктів господарювання від плати за землю та орендної плати за землю на всіх територіях де ведуться бойові дії.

Міцно тримати ті кордони, що є, саме восени, і по одному рубати пазури путінської армії, знекровлюючи її, беручи на ізмор, використовуючи точну далекобійну зброю, https://motorcycleinstructortrainingcentre.co.uk/%d1%87%d0%b8-%d0%bf%d1%80%d0%b8%d0%bd%d0%b5%d1%81%d0%b5-2023-%d0%bc%d0%b8%d1%80-%d1%83%d0%ba%d1%80%d0%b0%d1%97%d0%bd%d1%96-%d0%bf%d1%80%d0%be%d0%b3%d0%bd%d0%be%d0%b7%d0%b8-%d0%b5%d0%ba%d1%81%d0%bf яка дістає всюди, де треба. Якщо подивитися карту затемнення 1999 року, то асцендент її на Київ у 18-му градусі Скорпіону, там, де Плутон гороскопу України. Щоправда, дістатися її обійстя непросто. З погляду астрології, цей час завжди супроводжується не дуже хорошими подіями, зате після цього можуть розпочатися позитивні зміни для України, її відродження та реконструкція. Звертаюсь до Вас, як до глави держави, який виступає від її імені і уособлює в собі усю честь та гідність народу України. Ви, як Президент України, а також Верховна Рада України та Уряд від початку повномасштабного вторгнення прийняли правильне рішення в міру фінансових можливостей держави, яке сприяло підтримці бізнесу та яке позитивно сприйняли всі підприємці України. Ви, як Президент України, запевнили нас і гучно наголосили, що зазначена реформа буде діяти на весь час дії воєнного стану та ще мінімум на рік після його завершення. Це відбудеться дипломатичним шляхом, внаслідок переговорів, ймовірно, вже після закінчення війни.

І я бачу тут перевагу для ЗСУ, бо через екстериоризується тема війни. Це затемнення вказувало на війну, яка і розпочалася у 2014-му, але зараз ми ті карти дивитися не будемо, бо зараз нас цікавить, що станеться ближчим часом. Це я ще так пишу, бо мені в моїх розкладах по ходу війни постійно випадає Король Дисків. Найдокладніший і розгорнутий пророцтво про Україну на 2023 рікгноз про майбутнє України та результат війни дала карпатська мольфарка Магдалена Мочіовські. Розповіла нам мольфарка і про погоду: ця зима буде теплою, а от весна - затяжною і холодною. Коли прийде весна в 2022 році і якою буде? У 2022 році весна в Україну прийде пізно і буде холодною, з великою кількістю опадів. Пані Марія стверджує, що наступного року на Україну чекає процвітання. То що ж чекає на Україну в наступному році? Українські астрологи кажуть, що молодик, який відбувся 2 березня у Рибах, стане причиною найважливіших подій протягом усього року. Тарологиня Олена Бюн заявила, що у перші десять днів березня Росія ймовірно не влаштовуватиме масовані ракетні удари по Україні (один із таких ударів відбувся 9 березня).

І коли Росія позбудеться мільярдів, що чекає Україну в 2023 році які надходили із Заходу, Путіна пророцтво про Україну на 2023 ріксто приберуть його ж соратники. Обставини, які стали причиною прийняття податкових послаблень, сьогодні не зникли. Під ним мали на увазі тези, які жорстко суперечать позиції офіційної науки або визнані антинауковими: астрологія, екстрасенсорика, хіромантія, креаціонізм, гомеопатія, пласка Земля, антивакцинація, конспірологія, уфологія, ВІЛ-дисидентство, а також нав’язування різних ірраціональних фобій на зразок страху ГМО або гомофобії. Із січня і до середини травня, а також наприкінці року у представників знака будуть просуватися фінансові справи, ймовірний прибуток або грошова підтримка. В 22-му - каже пані Калина - будуть і політичні чвари, і скандали. Аби заглянути в майбутнє, пані Калина бере колоду карт… Саме там живе наша перша провидиця - пані Марія. Пані Марія зустрічає нас біля хати. Ваш адрес email не будет опубликован. Сохранить моё имя, email и адрес сайта в этом браузере для последующих моих комментариев. Він уже влітку цього року очікує на припинення боїв. У першому півріччі є реальний шанс придбати нерухомість та організувати переїзд, а влітку та восени чекають успіхи у творчості та коханні. Друге півріччя - час для кохання, романтики та творчості. Весь час цієї війни, і до 2024-го Нептун в транзиті проти Марсу України. Каже: що чекає Україну в 2023 році наступний рік для України буде нелегким.