Чому не варто слухати прогнози астрологів про війну?

що пророкують Україні ясновидці 2023 - https://grand-kamun.ru/astroprognoz-na-2023-rik-viprobuvannya-vladi-na-micnist-vidrodzhennya-finansovih-piramid-ta-sekt/.

2022 год: предсказания экстрасенсов, астрологов, медиумов, вирусологов - ЧС-ИНФО Вона додала, що середня температура повітря буде вищою, ніж останні декілька років, але очікуються й холодні дні. Вона додала, що на День Бабака Тимко Третій не помилився у своєму прогнозі. Якщо забудеться прогноз, то процеси, які спостерігатимуться в лютому, приведуть до того, що температура буде досить високою», - пояснила Балабух. Тенденція веде до того, що чекає Україну найближчим часом 2023 такі явища і надалі будуть частіше спостерігатися, що пророкують Україні ясновидці 2023 а їхня інтенсивність зростатиме», - резюмувала Балабух. Вони можуть маніпулювати вашими страхами та надіями, аби змусити вас робити те, що вони хочуть. Таке розташування небесних тіл свідчить про те, що війну в Україні було заплановано заздалегідь. Війни на Україні не буде. Для Риб 2022 рік буде щедрим на приємні сюрпризи. Для ФОПів першої та другої групи сплата єдиного податку стала добровільною. В березні минулого року Ви, шановний пане Президенте, на весь світ публічно оголосили про ініціативу по запровадженню пакету рішень щодо податкової реформи, яким суттєво знизили податки для бізнесу, що чекає Україну в 2023 році а замість ПДВ та податку на прибуток було запропоновано ставку 2% від обороту та спрощений облік, було звільнено суб'єктів господарювання від плати за землю та орендної плати за землю на всіх територіях де ведуться бойові дії.

Choose from a curated selection of minimalist wallpapers for your mobile and desktop screens. Always free on Unsplash. Якщо подивитися карту затемнення 1999 року, то асцендент її на Київ у 18-му градусі Скорпіону, там, де Плутон гороскопу України. Міцно тримати ті кордони, що є, саме восени, і по одному рубати пазури путінської армії, знекровлюючи її, беручи на ізмор, використовуючи точну далекобійну зброю, яка дістає всюди, де треба. Це затемнення вказувало на війну, яка і розпочалася у 2014-му, але зараз ми ті карти дивитися не будемо, бо зараз нас цікавить, що станеться ближчим часом. Раніше він пророкував закінчення війни до лютого, бо Путін мав раптово злякатися. Це відбудеться дипломатичним шляхом, внаслідок переговорів, ймовірно, вже після закінчення війни. Про шанс для України говорив Шатилович, а про величезний шанс закінчення війни дипломатичними методами - Людмила Хомутовська. Не всі жителі України вірять у пророцтва, але всі без винятку хотіли б знати, коли ж у нашій країні настане мир. Астрологиня Яна Тимощук зробила розклад на картах Таро і визначила, що навесні 2023 року війна в Україні триватиме, домовленостей про мир досягнуто не буде, але буде багато втрат з обох сторін. Однак, ймовірно, навесні будуть і тимчасові потоки холоду», - сказала Балабух.

Перший теплий день, ймовірно, випаде на Великдень. Марс у жовтні переходить у ретро-фазу в квадраті до Марсу України, то це теж не тема контрнаступу, але ретроградність Марсу - це для всього світу, тормоз для військових дій. Весь час цієї війни, і до 2024-го Нептун в транзиті проти Марсу України. Шановний пане Президенте, звертаюсь до Вас та прошу розглянути цю петицію щодо ветування Вами, як Президентом України, законопроекту №8401 "Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану" за умови його прийняття Верховною радою України, як такого шо суперечить Вашим офіційним заявам. Відтак, звертаюсь до Вас, пане Президент України, для збереження авторитету усієї держави та усього українського народу, з проханням накласти вето на законопроект №8401 "Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану" за умови його прийняття Верховною Радою України, як такого, шо не відповідає Вашим офіційним заявам. НМР визнала, що в цих матеріалах порушено Кодекс етики українського журналіста, Закон "Про пресу" та редакційну політику УНІАН. Безпосереднє поєднання цих двох планет відбудеться 30 квітня. Пані Марія стверджує, що наступного року на Україну чекає процвітання.

Пані Марія зустрічає нас біля хати. Таролог і астролог Яна Тимощук розповіла, що окупанти зосереджуються біля кордонів і можуть завдавати ударів по деяких містах. Екстрасенс, тарологиня і медіум Анна Атаманова заявила, що у березні на Київщині "буде страшно" і окупанти цілитимуть у якісь установи. В березні 2022 року Вами ат Урядом було ініційовано і прийнято правильне рішення щодо зменшення податкового навантаження на підприємництво України та щодо зменшення втручання контролюючих органів в діяльність підприємств для збереження української бізнес-ініціативи, https://www.breakoursilence.com/community/profile/jennifercronan9/ робочих місць і обсягів виробництва та торгівлі. Росс прогнозував, що у березні ЗСУ почнуть наступати по всіх напрямках. Ну що ж, одне пророцтво про Україну на 2023 рік вже маємо. Але буде вже послаблено, послаблено… Але друга половина року буде за нами. Зараз перша половина року буде дуже тяжко. Саме там живе наша перша провидиця - пані Марія. Саме восени2022-го все і вирішиться - наскільки Путіну вдасться запустити щурові пазурі в українську землю і вдержати їх там. Магдалена Мочіовські впевнена, що Путіну залишилося недовго - його зупинять його ж люди. А Король Дисків не квапиться, його діло - стратегія. Це я ще так пишу, бо мені в моїх розкладах по ходу війни постійно випадає Король Дисків.